Aktualności

Biuro Studium KUL dla Polonii rozpoczęło działalność w Paryżu

Biuro w Paryżu dla Polonii i Polaków z Francji, Belgii, Holandii i Luksemburga, wchodzące w skład międzynarodowego projektu Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą, zostało uroczyście otwarte w paryskim Seminarium Polskim. Wydarzeniu, które odbyło się 14 stycznia 2023 r., towarzyszyła konferencja "Nowoczesny patriotyzm, jak promować wartości w dzisiejszym świecie".

 

2023-01-16 Czytaj dalej...

Otwarcie Biura Studium KUL w Paryżu

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Polska Misja Katolicka we Francji zapraszają do udziału w uroczystym otwarciu Biura Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą w Seminarium Polskim w Paryżu, które odbędzie się w sobotę 14 stycznia o godz. 16.45 w Seminarium Polskim w Paryżu (Issy-Les-Moulineaux, 11 rue Jules Guesde, dojazd: Metro linia 12, stacja Mairie d'Issy). Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja pt. „Nowoczesny patriotyzm, jak promować wartości w dzisiejszym świecie. Współczesne wyzwania komunikacyjne, nowe media i technologie”.

Szczegóły wydarzenia i program w rozwinięciu.

2023-01-07 Czytaj dalej...

Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą zainaugurowało działalność

Przez najbliższe sześć miesięcy profesorowie KUL i eksperci w poszczególnych dziedzinach poprowadzą kursy jakie przygotował uniwersytet w ramach działalności Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą.  - Jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwań naukowo-dydaktycznych - zapewnił uczestników studium rektor KUL, ks. prof. Mirosław Kalinowski. Chęć udziału w kursach I edycji wyraziło ponad 300 osób z 11 krajów.

 

2022-11-06 Czytaj dalej...


WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona