Lato z KUL 2023Wakacje z KUL 2023 dla dzieci polonijnych

 

Centrum Polonijne KUL i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają dzieci i młodzież polonijną do udziału w letnim obozie "Lato z KUL 2023". Od 12 do 19 sierpnia w Domu Pracy Twórczej KUL - Rajchertówce w Kazimierzu Dolnym młodzi wezmą udział w warsztatach językowych, dziennikarskich, filmowych i artystycznych podnoszących ich wiedzę o języku, kulturze i historii Polski. Będzie też czas na integrację i wspólną zabawę. Udział w obozie jest dla uczestników bezpłatny.

Zapewniamy atrakcyjny program pobytu, zakwaterowanie, wyżywienie i całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry. W programie m.in.:
- warsztaty medialne i spotkania z ciekawymi osobami
- warsztaty fotograficzne i plastyczne, wizyty w muzeach i miejscach związanych z językiem, kulturą i historią Polski
- działania artystyczne i sportowe na świeżym powietrzu
- wycieczki po Lubelszczyźnie (m.in. Lublin), wizyta na KUL i zwiedzanie uniwersytetu
- podróż kolejką wąskotorową i wiele wiele innych atrakcji!
Gościem specjalnym obozu będzie multiinstrumentalista, kompozytor i muzyk - Joszko Broda z zespołem.

Zaproszenie kierujemy do dzieci polonijnych w wieku 12-16 lat (urodzone w latach 2007-2011), mówiących w języku polskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym i biorących udział w obozie "Lato z KUL" po raz pierwszy.

Udział w obozie, w tym: zakwaterowanie, wyżywienie, bilety wstępu i liczne atrakcje oraz ubezpieczenie NNW - są dla uczestników bezpłatne.
Zapisy poprzez ankietę online dostępną TUTAJ.

UWAGA!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wstrzymaliśmy już możliwość zapisów!

UWAGA! Do udziału w obozie, w pierwszej kolejności, będą kwalifikowane dzieci, których rodzice/opiekunowie, zapewnią transport do i z Kazimierza Dolnego. W wyjątkowych sytuacjach, za zgodą organizatorów, jest możliwość refundacji kosztów przejazdu.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieorganizowania obozu w przypadku nie zebrania dostatecznej grupy zgłoszonych dzieci. 

Zapraszamy do udziału!

 

 

WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona